Son Eklenenler

ACENTENİN GELECEĞİ PLATFORMU KURULUŞU

Bugün TÜSAF ziyaretini müteakip , Acentenin geleceği platformunu teşkil eden dernek başkanları yapmış oldukları toplantıda , 11/08/2017 tarihinde de alınan kararın İstanbul Sivil toplum örgütlerine ilan edilmesine karar verdiler. Sektörümüze hayırlı olsun.
ACENTENİN GELECEĞİ PLATFORMU
11/08/2017
İSTANBUL SİGORTA ACENTELERİ
İSTANBUL ACENTE DERNEKLERİ
İSTANBUL SİGORTA BROKERLERİ
İSTANBUL EKSPERLER DERNEKLERİ
Değerli meslektaşımız , sigorta sektöründe yaşanan sorunlar gerek acente gerekse Sivil toplum örgütleri olarak tek başımıza mücadele sınırlarını aşmıştır. Özellikle İstanbul ilimizin kendine özgü sorunları vardır ve sorunların temel kaynağı İstanbul’ dadır.
İstanbul yıllardır SAİK te temsil edilememektedir.
Özellikle İstanbul Meslek Komitesi ve SAİK arasındaki uyumsuzluk neticesi bir kısır kavganın içinde acentenin sorunlarına çözüm bulunamamıştır. Yönetim mekanizması acentenin önemli sorunlarına ve yararına tek bir çalışma yapamamış çözüm bulamamıştır .
3 Dönem yani 12 yıldır Sigorta Acenteleri Meslek komitesi aynı kişilerden teşekkül etmektedir.
Bu blok yapının değiştirilmesi gereklidir.
Bu nedenle İstanbul’da birbiriyle istişare halinde bulunan , birlikte hareket etmekte kararlı STK lardan, ASİAD- İSAD- PASAD –SAAD-SAB dernekleri “ACENTENİN GELECEĞİ PLATFORMU “adıyla tedricen ortak bir platform kurmuş , çalışmalara başlamışlardır. Bu yapının siz değerli acente meslektaşlarımız ve acente dernekleri tarafından desteklenmesi ve daha çoğulcu bir yapı haline dönüştürülmesi , gelecekteki mücadelemizi kuvvetli kılacaktır.
Artık sigorta acente mesleğinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için hepimizin elimizi taşın altına koyma ve güçlerimizi birleştirme zamanı gelmiş hatta geçmektedir, belki de bu son şanstır. O nedenle kişisel kavgaları , husumeti , karşıtlığı , kibiri , hep birlikte biryana bırakacağız sadece mesleğimizi düşüneceğiz.
Mesleğimizin geleceği için Sizleri bu platformu desteklemeye ve birlikte hareket etmeye davet ediyoruz.
DAHA SAYGIN, GÜVENİLİR VE KAZANAN BİR MESLEK İÇİN BİRLİKTE GELECEĞE YÜRÜYELİM.
Saygılarımızla
ACENTELERİN GELECEĞİ PLATFORMU

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

Yeni eğitim öğretim döneminde tüm çocuklarımıza, eğitimcilerimize ve velilerimize başarılar dileriz.

Yeni eğitim öğretim döneminde tüm çocuklarımıza, eğitimcilerimize ve velilerimize başarılar dileriz. Bir ülkenin geleceğine yapılacak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir