Darbe kalkışması sonucu yaşanan olaylar neticesinde hasar gören Sayın meslektaşlarımız,

Hazine Müsteşarlığından aşağıda yer alan Kara Araçları Kasko Sigortası Teminatlarına Yönelik Sektör Duyurusu (2016/15) yayımlanmıştır.

Bilginize sunarız

SAB Genel Sekreterliği

“Bilindiği üzere Kara araçları Kasko Sigortası(Kasko Sigortası),sigortalının karayolunda kullanabilen motorlu motorsuz taşıtlardan,römork veya karavanlar ile iş makinelerinden ve lastik tekerlekli traktörlerden doğan menfaatinin çeşitli tehlikeler dolayısıyle ihlali sonucu uğrayacağı maddi zararlar için teminat sağlayan isteğe bağlı bir mal sigortasıdır.

.15.07.2016 tarihinde gerçekleşen darbe kalkışması sonucu yaşanan olaylar neticesinde hasar gören Kara Araçları Kasko Sigortası Teminatlarına Yönelik Sektör Duyurusu (2016/15) yayımlanmıştır.

Bu bağlamda yaşanan olaylar nedeniyle Kasko Sigortasına sahip vatandaşlarımızın araçlarında meydana gelen maddi zararların teminat kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın sigorta şirketlerince lütuf ödemesi kapsamında değerlendirilmesi imkan dahilindedir.”

http://www.tsb.org.tr/KaraAraçlarıKaskoSigortasıTeminatlarınaYönelikSektörDuyurusu(201615).aspx?pageID=409&nID=7468&NewsCatID= 331

Hakkımızda irmakaja_sab

Ayrıca Kontrol Edin

@sabsigortaacenteleri Instagram da

@sabsigortaacenteleri Adıyla Instagram’dayız. Fotoğraf ve videolarımızı takip etmek için lütfen uygulamayı yükleyiniz. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=osolb798j06a&utm_content=9vtvjv8   İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir