İTO Meslek Odası Seçimlerinde Güç Birliği

Değerli Meslektaşlarımız,
İstanbul Ticaret Odası Meslek Komitesi Seçimleri
http://www.sigortahaber.com.tr/acente/sigorta-haber-olarak-onlarca-sigorta-acentesine-asiadavsadpasad-ve-h3907.html

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi seçimleri 9 Nisan’da gerçekleşecek. Seçimler yaklaşırken sektörden herkesin umudu olan birlikte hareket etme eylemleri ön plana çıkmaya başladı. Bu süreçte İstanbul’da bulunan ve tabana hakim Sigorta Acente Dernekleri, ASİAD,AVSAD,PASAD ve SAB seçimlere ”Güç Birliği” yaparak beraber girme kararı aldı.

Bu beraberlikte göze çarpan en güzel nokta ise şu oldu; Dernek başkanları amaçlarının başkanlık değil acentenin geleceğinin olduğunu göstererek Hüseyin DURU’nun başkan adayları olduğunu belirttiler. Böylelikle çokça tartışılan acaba bu birlikteliklerde başkanlık kavgası olacak mı söylentilerini de çürütmüş oldular.

 Dönüşümlü başkanlığın söz konusu olup olmayacağını sorduğumuz dernek başkanları, bu soruya net cevap vererek; Bizim önceliğimiz acentelerin refaha kavuşmasıdır, yani başkan adayımız Hüseyin DURU’dur ve Hüseyin bey seçildiği takdirde dönüşümlü başkanlık değil 4 yıl boyunca görevinde acentelerin geleceği için başkanlığını sürdürecektir, denildi.

İstanbul Ticaret Odası Meslek Komitesi Seçimleri
9 Nisan 2018 günü Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy – İstanbul Fuar Merkezi (İFM) 9, 10 ve 11 numaralı fuar alanında yapılacaktır.
Bilindiği üzere İstanbul dernekleri akli selim bir duruş ile sektöre BİZ mesajını açık ve net olarak vermiştir.
Derdimizin Koltuk olmadığı gün gibi aşikardır.
Bu seçim Sektördeki tüm meslektaşlarımızın,
GELECEĞİNE YÖN verecek seçimdir.
Zaman ya kal, ya git zamanıdır.
İş bu sebeple her meslektaşımızın üzerine düşen sorumluluğu dahilinde, oy hakkını kullanması için Sandık Başına gelmesi fevkalade önem arz etmektedir.

Kullanacağınız yada kullanmayacağınız 1 oy bile Mesleğimizin kaderine etki edecek bunu lütfen unutmayın.
Amaç Meslek, Amaç Gelecek, arkamızdan gelen neslin saygın bir şekilde Mesleğimize devam edip edemeyeceği bizlerin ellerinde, gelecek şansa bırakılamayacak kadar önemlidir. SAB – ASİAD – PASAD – AVSAD dernekleri seçimlere ortak liste ile gireceklerdir.
Sektörümüze hayırlı olsun

SAB Yönetim Kurulu

 

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

@sabsigortaacenteleri Instagram da

@sabsigortaacenteleri Adıyla Instagram’dayız. Fotoğraf ve videolarımızı takip etmek için lütfen uygulamayı yükleyiniz. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=osolb798j06a&utm_content=9vtvjv8   İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir