Son Eklenenler

İTO SEÇİMİNDE RENGİMİZ TURUNCU

RENGİMİZ TURUNCU

Değerli Meslektaşlarımız

 Bilindiği üzere 09/Nisan/2018 Pazartesi günü İTO Sigortacılık Meslek Komitesi seçimleri yapılacaktır.

İstanbul acentelerine bugüne kadar mail ve telefon, ziyaretler yoluyla ulaşmaya çalıştık ama çeşitli nedenlerle ulaşamadıklarımız olmuştur. Sizden ricamız çevrenizdeki  acenteleri de yanınıza alıp  birlikte seçime gelmenizdir.  Mesleğimizin geleceğini belirleyecek olan bu seçimler de sizin oyunuz çok değerlidir.

YETER! ARTIK SABRIMIZ KALMADI! 

12 yıldır acentenin başına gelmedik kalmadı.

12 yıldır vaatlerle yönetimlerde bulunanlar aynı vaatlerle yeniden yönetime talip olmaları ve aynı isimle 4 yıl daha yetki istemelerini içimize sindiremiyoruz.

Yeni, dinamik ve heyecanlı bir ekiple hizmet etmek için yerimizde duramıyoruz. Bu nedenle Değişim ve kazanmak istiyoruz.

Mesleğimizi derinden ve önemle ilgilendiren bu seçimlere aynı görüş ve istek içinde olan; ASİAD- AVSAD-PASAD dernekleri ile birlikte  “Meslek İçin Elele Platformu “olarak TURUNCU LİSTEYE desteğinizi bekliyoruz.

Sen yoksan bir eksiğiz. 

Seçim alanına gelirken Tüzel kişi temsilcilerinin imza sirkülerleri ve fotokopisiyle , şahıs acentelerinin TC no ihtiva eden kimlikleri ile gelmeleri gerekmektedir. 

SAYGILARIMIZLA

SAB YÖNETİM KURULU

 

Pazartesi günü 09-17 saatleri arasında Yeşilköy – İstanbul Fuar Merkezi (İFM) 9 nolu yeşil bölgede 38-39-40  nolu SANDIKLARDA oylarımızı kullanacağız.

TURUNCU STANDLARIMIZDA size her türlü desteği sağlayacak ekiplerimiz hazır olacaktır.

 

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

10 Kasım Sevgi Özlem ve Minnetle anıyoruz

İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir