İTO sigortacılık meslek komitesi seçimleri yapıldı

Değerli Meslektaşlarımız,

Bilindiği üzere 09.04.2018 Pazartesi günü İTO sigortacılık meslek komitesi seçimleri yapıldı ve SAB derneğimizin de içinde olduğu platform seçimleri kazandı.

Derneğimizden Başkan Doğan Şen İTO meslek komitesi meclis Üyesi, eski dönemde yönetim kurullarında bulunan arkadaşlarımız da Meslek Komitesi ‘ne seçilmişlerdir.

SAB Başkanı Doğan Şen, İTO Meslek Komitesi, meclis üyesi seçilmesi üzerine derneğimizin önemle sahip çıktığı  “Herkes her yerde olmasın “ ilkesi gereği dernek başkanlığından istifa etmiş, yerine Başkan Yardımcısı Ayhan Çakas oy birliği ile başkan seçilmiştir. Doğan Şen Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalara devam edecektir.

Biz 31 yıllık SAB sigorta acenteler derneği olarak sigorta acentelerine çözüm bulmak konusunda en güçlü sivil toplum örgütlerinden birisiyiz, birlikte olmak, omuz omuza hareket etmek derneğimizi daha güçlü ve etkin kılacaktır. Siz meslektaşlarımızdan ve üyelerimizden beklentimiz; toplantılarımıza katılarak, görüş ve fikirlerinizi paylaşmak, komisyonlar içinde aktif rol almanızdır.

Yaklaşık 2 ay sonra İstanbul delege seçimleri yapılacaktır. Delege adayı olmak isteyen meslektaşlarımızın ve üyelerimizin çalışmalara dâhil olmasını arzu ediyoruz.

Meslek Komitemizden beklentilerinizi içeren öneri ve taleplerinizi bildirmenizi de önemle rica ederiz.

Derneğimiz toplantıları her hafta mail yoluyla duyurularak Perşembe günü saat 18: 00 de dernek merkezimizde tüm üyelerimize açık olarak yapılmaktadır. Toplantılarımız da bundan böyle, meslek komitesinde bulunan arkadaşlarımızın katılım sağlayarak yeni çalışma ve kararları bizlerle paylaşacak olmaları da derneğimize sinerji katacaktır.

Öncelikle İTO meslek komitesi seçimlerinde desteğini esirgemeyen siz üyelerimize, rengi ne olursa olsun sandığa gelerek oyunu kullanan meslektaşlarımıza, canı gönülden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

İTO Sigortacılık Meslek Komitesine giren arkadaşlarımızı, yeni başkanımız Ayhan Çakas’ı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

SAYGILARIMIZLA

SAB YÖNETİM KURULU

SAB’ın yeni başkanı Ayhan Çakas

 

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. “Ya istiklal ya ölüm” diyerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir