SAB ÜYE ACENTELERİNİ bisigortaci.com İLE DİJİTALLEŞTİRİYOR

Sigorta arayışında olan kişiler ile en yakın sigortacıları buluşturan Start Up projesi bu sefer karşımıza SAB ( Sigorta Acenteleri Derneği) ile yaptığı anlaşma ile karşımıza çıkıyor. 2016 Ekim ayında açılış haberini yaptığımız bisigortaci.com, her geçen gün yaptığı farklılıklar ile sigorta sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyor.

 

Acentelerin yeni satış kanalı: Bisigortaci.com
Sektörde varlığını sürdüren birden fazla acente kurumsal reklamını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak amacıyla dijital platformda da faaliyet gösteriyor.

Sigorta acentelerinin sayıca fazla oluşu ve uygun fiyat seçeneklerinin müşteriler tarafından bulunmasının giderek zorlaşması, bu soruna çözüm üreten yeni bir fikrinde ortaya çıkmasını sağladı.

Sigortacılar için online Pazar yeri, müşteriler içinde uygun fiyat seçeneklerini ve ihtiyaçlarına uygun sigorta poliçelerini sunan acentelere ulaşabilecekleri bir platform olarak aktive olan bisigortaci.com sektörde fark yaratmayı amaçlıyor.

Sigortacıların bisigortaci.com üzerinde oluşturdukları profilleri, potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşmasını ve site üzerinden anlık olarak mesajlaşmalarını sağlıyor, site üzerinden aktif olarak teklif gönderebiliyorsunuz

Bisigortaci.com belirlediği düşük maliyetli üyelik alternatifleri, sigortacılara minimum yatırım maliyeti ile müşteri havuzunu genişletme ve satış rakamlarını artırma ve internetteki diğer şirketler ile rekabet etme şansı tanıyor.

SAB Üyelerine Özel İndirim.
SAB bigisortaci.com ile de anlaşma sağladı. Bu sayede SAB üyelerinin mevcut müşteriler tarafından dijital yolla kolayca bulunmasına neden olan yazılım ile, yeni müşteri kitleleri ortaya çıkartıldı. SAB Derneği bu işbirliği ile ilgili şunları dile getirdi:  “Sigortacı arayan potansiyel müşteriler, en yakın noktadaki acenteyi bulabilecek. Sisteme dahil olan acenteler ise; anında teklif verebilecek, teklif çıktılarını dijital ortamda gönderebilecek, canlı iletişimle müşterinin beklentilerini online real time karşılayacak. Uygulamayı yükleyecek meslektaşlarımıza, SAB üyesi olmaları halinde yüzde 20 özel indirim yapılacak. Ayrıca şubat ayının ilk haftasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.”

7 Şubat 2017

Hakkımızda irmakaja_sab

Ayrıca Kontrol Edin

@sabsigortaacenteleri Instagram da

@sabsigortaacenteleri Adıyla Instagram’dayız. Fotoğraf ve videolarımızı takip etmek için lütfen uygulamayı yükleyiniz. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=osolb798j06a&utm_content=9vtvjv8   İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir