Son Eklenenler

SAB’dan lösemi çocuklar için düzenlenen geceye destek

Acentelerden lösemi çocuklar için düzenlenen geceye destek

Acentelerden lösemi çocuklar için düzenlenen geceye destek

Antalya Sigorta Acenteleri Dayanışma Platformu’nun 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası öncesi farkındalık yaratmak amacıyla bir gece düzenledi. Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (Lösev) ile birlikte düzenlenen organizasyonda lösemeii çocuklarla sigorta sektöründe çalışanların çocukları beraber zaman geçirdi.

Geceye gönüllü katılım sağlayan sanatçılar Öykü Uyar Tekşen ve Orhan Devecel ile masallar diyarından interaktif illüzyona kadar eğlenceli dakikalar geçiren çocuklara hediye paketleri dağıtıldı. Ayrıca eğlenceli gecede kukla karakter ‘Sigorta Acentesi Fikri Çözeroğlu’ da çocuklara bir gösteri düzenledi.

Antalya Sigorta Acenteleri Dayanışma Platformu Üyesi ve Sigorta Acenteleri Derneği (SAB) Denetim Kurulu Yedek Üyesi Kutluhan Burkan’ın davetiyle organizasyona katılan SAB Başkanı Reşit Çakas ve SAB Başkan Yardımcısı Kemal Yankuncu “Bu özel ve anlamlı geceye katkı veren, emek harcayan, çocuk gülücükleri ile mutluluk dağıtan” herkese teşekkür ederek farklı etkinlerde yeniden buluşma temennisinde bulundular.

 

SAB’dan bilgi notu: İleriki zamanda sigortacılık konulu kukla tiyatrosu, gösterileriyle okullarda boy gösterecek.

31 Ekim 2018

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

Hoş Gel 2019

2019 yılında Sigorta Sektörünün daha iyi olmasına yönelik tüm çabamızı gösterecek ve projelerimizle sektörümüze üyelerimize …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir