SAB’dan Turkland Sigorta ziyareti

SAB’dan Turkland Sigorta ziyareti

SAB’dan Turkland Sigorta ziyareti

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB) Başkanı Reşit Çakas ve Yönetim Kurulu Üyeleri, sigorta şirketi ziyaretlerine devam ediyor. Geçen hafta Anadolu Hayat ve Emeklilik’i ziyaret eden SAB Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Turkland Sigorta’yı ziyaret etti.

SAB Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Çakas, Genel Sekreter Erdinç Karagöz ve Ayberk Dönmez‘den oluşan SAB heyeti Turkland Sigorta Genel Müdürü Hülya Püdün‘e bir ziyaret gerçekleştirdi. Genel Müdür Yardımcısı Murat Özdamar, Hasar ve Grup Rücu Müdürü Dr. Hakan Özcan‘ın da bulunduğu ziyarette Çakas, dernek olarak görüşlerini dile getirdi. Karşılıklı işbirliği ve bilgi alışverişinin sürdürülmesi temennileriyle ziyaret olumlu havada sonlandı.

Ziyaretin ardından dernek tarafından yapılan açıklamda “SAB ve Yönetim Kurulu sektörde bulunan sigorta şirketlerini ziyaret ederek sektörel bilgi alışverişini paylaşarak, bu bilgiler eşliğinde sektörün diğer bileşenleri üniversiteler, diğer kurumlarla daha fazla acenteye sektöre katkı sunacak bütün verileri paylaşmaya devam ederek ziyaretlere devam edecektir” dendi.

12 Eylül 2018

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. “Ya istiklal ya ölüm” diyerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir