Son Eklenenler

SAB’dan Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’ne ziyaret

SAB’dan Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’ne ziyaret

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB), gerçekleştirdiği ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Son iki haftada önce Anadolu Hayat ve Emeklilik, Turkland Sigorta, Anadolu Sigorta’yı ve ardından da Auto King’i ziyaret eden SAB Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, son olarak Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi Genel Müdürü Ali Zengin ve Başhekim Doç. Dr. Murat Hakan Terekeci‘nin katıldığı toplantıda, SAB Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Çakas ve Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Yıldız Yenigün derneğin, sağlık ve sigorta sektörünün ortak paydaları hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Her iki sektördeki gelişmeler hakkında fikir alışverişi yapıldı. Üzerinde durulan önemli konulardan biri de hasta – hekim – hastane üçgeninde yaşanan sıkıntıların acentelere nasıl yansıdığı oldu. Görüşmede acenteler açısından hasta memnuniyetinin sağlanmasına yönelik karşılıklı işbirliğinin daha aktif ve verimli olması yönünde ortak karar alındı. Toplantı olumlu havada sona erdi.

 

20 Eylül 2018

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

Hoş Gel 2019

2019 yılında Sigorta Sektörünün daha iyi olmasına yönelik tüm çabamızı gösterecek ve projelerimizle sektörümüze üyelerimize …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir