Şişli MYO Mesleki Kariyer Planlaması Etkinliği

Değerli meslektaşlarımız,
Değişik Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık bölümleriyle protokoller imzalayarak, ilgili okullarda seminerler ve dersler vererek öğrencilerin tercihlerini belirlemede öncülük etmeyi misyon edinen SAB, sonrasında da staj ve iş imkanların da anlaşmalı okullara öncelik vererek öğrencilerin iş hayatına atılmasında güvenli önermelerde bulunmaktadır.
Bugün de SAB adına Organizasyon Komitesinde Bulunan YK Üyemiz Ayhan Çalık’ın girişimciliğiyle Şişli MYO Öğrencilerine Mesleki kariyer Planlaması’ nın anlatıldığı etkinlikte SAB olarak yer aldık.
SAB Başkanı Ayhan Çakas “Sigorta sektörünün kazanımları ve önemi” , SAB YK Üyesi Alp Tümer “Acente,Satış ve Pazarlama “, SAB Üyesi Altan Siyahoğlu “Başarı ve Motivasyon” a ilişkin birer konuşma yaparak öğrencilerin meslek seçiminde yönlendirici ve fark yaratacak bilgiler verdiler. Öğrencilerin sorularını yanıtladılar
Bu tür etkinliklerle Öğrencilerin doldurdukları iş ve staj formlarını üye acentelerimizle paylaşarak iş hayatını tanımalarına da yardımcı olmayı amaçlamaktayız.
Meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.
SAB Yönetim Kurulu

 

 

Hakkımızda sab

Ayrıca Kontrol Edin

@sabsigortaacenteleri Instagram da

@sabsigortaacenteleri Adıyla Instagram’dayız. Fotoğraf ve videolarımızı takip etmek için lütfen uygulamayı yükleyiniz. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=osolb798j06a&utm_content=9vtvjv8   İlgili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir